نکته : جهت بررسی و پاسخگویی و ارایه خدمات مناسب ، قبل از تکمیل و ارسال و پرداخت هزینه در سایت ثبت نام نمایید .

"*" indicates required fields

مرحله 1 از 3

نام و نام خانوادگی*
کاربر محترم از ثبت شماره غیر از موبایل پرهیز نمایید در غیر این صورت پیامک تایید ارسال نشده و پشتیبانی مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت .
چاقی شما در کدام ناحیه قرار دارد؟*
دچار کدام یک از مشکلات هستید؟*
کدام یک از مشکلات کبدی را دارید؟*
کدام یک از مشکل قاعدگی را دارید؟*
کدام یک مشکلات مربوط به مو را دارید؟*
آیا دچار اختلال قند خون هستید؟*
آیا شما دچار مشکلات فشار خون هستید؟*
آیا دچار یبوست هستید؟*
میزان فعالیت روزانه شما چقدر است؟*

تخمین زده می شود که تقریبا نیمی از افراد موجود در جامعه، هر ساله تلاش می کنند وزن خود را کاهش دهند. یکی از بهترین راه ها برای کاهش وزن، تغییر رژیم غذایی است. با این حال، تعداد زیاد برنامه های غذایی موجود ممکن است شروع را دشوار کند، زیرا مطمئن نیستید که کدام یک مناسب تر، پایدارتر و موثرتر است.

هدف برخی از رژیم های غذایی، کاهش اشتهای شما برای کاهش مصرف غذا است، در حالی که برخی دیگر پیشنهاد می کنند مصرف کالری و کربوهیدرات یا چربی را محدود کنید. علاوه بر این، بسیاری از رژیم ها، مزایای سلامتی را ارائه می دهند که فراتر از کاهش وزن است.

یکی از انواع رژیم های غذایی، رژیم غذایی آنلاین است. در ادامه به رژیم غذایی آنلاین و دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین می پردازیم.

رژیم غذایی آنلاین چیست؟

سرویس آنلاین رژیم غذایی، یکی از جدیدترین ابزارهای حوزه سلامت است که بر پایه اینترنت ایجاد شده و هدف آن ارائه خدمات تغذیه و رژیم درمانی در دسترس همگان است.

با وجود تنوع خدمات آنلاین رژیم، این سوال پیش می آید که برای دریافت رژیم آنلاین چه نوع خدماتی برای شما بهتر است؟

اگر به دنبال یک رژیم آنلاین هستید، احتمالا وب سایت های زیادی را پیدا خواهید کرد که با جستجو در گوگل به شما یک رژیم آنلاین را پیشنهاد می کنند. اما آیا این سایت ها قابل اعتماد هستند؟ برای پاسخ به این سوالات، بیایید به انواع سایت های آنلاین رژیم غذایی نگاهی بیندازیم.

به طور کلی، ما سه نوع وب سایت یا وب سرویس داریم که رژیم غذایی آنلاین ارائه می دهند. اولین نوع رژیم آنلاین، کاملا توسط رایانه تنظیم می شود و متخصص تغذیه، نقشی در تنظیم آن ندارد.

نوع دوم به طور کامل توسط متخصص تغذیه، تنظیم و در وب سایت بارگذاری شده است. و در نهایت نوع سوم، توسط کامپیوتر طراحی شده و توسط متخصص تغذیه اصلاح شده و برای شما ارسال می شود.

در اولین نوع رژیم غذایی آنلاین، ممکن است وضعیت شما به طور کامل در رژیم غذایی در نظر گرفته نشود. بنابراین ممکن است اثر بخشی این نوع از رژیم ها کم باشد و همچنین ممکن است نتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

یکی از مزایای رژیم های آنلاین این است که خیلی سریع آماده می شوند. بلافاصله پس از پرداخت هزینه، می توانید برنامه غذایی آنلاین خود را مشاهده کنید.

در نوع دوم رژیم آنلاین، رژیم غذایی شما به طور کامل توسط متخصص تغذیه تنظیم و بارگذاری می شود، بنابراین تمام شرایط شما در برنامه غذایی مختص شما، لحاظ خواهد شد و این رژیم آنلاین، فقط برای شما تنظیم شده است.

در این نوع رژیم آنلاین می توانید تمام شرایط و بیماری های خود را به طور موثر تنظیم و تغییر دهید. همچنین از آنجایی که متخصصان تغذیه باید هر بار اطلاعات خود را به روز کنند، از آخرین یافته های علمی در رژیم غذایی شما برای بهبود وضعیت و سلامت شما استفاده می کنند. در این نوع رژیم با متخصص تغذیه خود در ارتباط خواهید بود و می توانید در طول رژیم از حمایت ها و راهنمایی های او بهره مند شوید.

یکی از ایرادات این نوع رژیم آنلاین این است که چون تنظیم رژیم شما زمان می برد، ممکن است 2 تا 3 روز طول بکشد تا رژیم شما آماده شود. با این حال، مزایای آن بر معایب آن غلبه می کند.

نوع سوم رژیم آنلاین، ترکیبی از دو نوع اول است. یک کامپیوتر رژیم غذایی شما را تنظیم می کند، سپس یک متخصص تغذیه آن را بررسی و بازنویسی می کند تا مشکلات را برطرف کند و سپس برای شما ارسال می کند. آماده سازی این رژیم، زمان زیادی نمی برد زیرا برای تنظیم کامل آن نیازی به صرف زمان ندارید و می توانید ظرف چند ساعت پس از درخواست، رژیم آنلاین خود را دریافت کنید.

از آنجایی که اخیرا رژیم آنلاین محبوبیت پیدا کرده و در بین مردم رواج پیدا کرده است، مطالعات زیادی در مورد رژیم غذایی آنلاین و تاثیر آن در تغییر سبک زندگی افراد انجام نشده است. با این حال، برخی از مطالعات و مقالات به بررسی تاثیر رژیم آنلاین و تاثیر آن بر افراد پرداخته اند. به عنوان مثال در یک مقاله، تاثیر یک رژیم آنلاین بر کاهش وزن مورد بررسی قرار گرفت و اثربخشی آن به اثبات رسید. یا در مقاله ایی دیگر به تاثیر رژیم آنلاین بر افراد مبتلا به سلیاک پرداخته شد. پس از یک رژیم آنلاین، وضعیت آن ها تا حدودی بهبود یافت.

مطالعه دیگری، تفاوت بین خدمات تغذیه آنلاین را که تحت نظارت یک متخصص تغذیه ثبت شده است و خدماتی که تحت کنترل یک متخصص تغذیه ثبت نشده نیستند را تجزیه و تحلیل کرد. بر اساس این مطالعه، خدمات تغذیه آنلاین که تحت نظر متخصص تغذیه ثبت شده نیستند، بر استفاده از داروها و مکمل های لاغری تاکید دارند. در مقابل، خدمات تحت نظارت یک متخصص تغذیه ثبت شده، بر تغذیه مناسب و رژیم غذایی سالم متمرکز بودند.

همچنین، خدمات آنلاین رژیم غذایی تحت نظارت یک متخصص تغذیه ثبت شده، بر شواهد علمی و یافته های علمی اثبات شده تاکید دارند. در مقابل، در سایت هایی که تحت نظارت یک متخصص تغذیه معتبر نیستند، بیشتر داده ها بر اساس باورهای عمومی و غیر قابل اعتماد است.

رژیم غذایی آنلاین چیست؟

انواع رژیم غذایی آنلاین

رژیم های غذایی آنلاین دارای انواع مختلفی است. برخی از انواع رژیم های غذایی آنلاین شامل موارد زیر است:

 • رژیم کتوژنیک آنلاین:

  رژیم کتوژنیک، یک الگوی غذایی پرچرب، با پروتئین متوسط و کربوهیدرات کم است که با توصیه های غذایی کلی، متفاوت است. بسیاری از غذاهای غنی از مواد مغذی، منابع کربوهیدرات ها هستند، از جمله میوه ها، سبزیجات، غلات کامل، شیر و ماست. در رژیم کتو، کربوهیدرات از همه منابع به شدت محدود می شود. با هدف حفظ کربوهیدرات کمتر از 50 گرم در روز، رژیم کتو اغلب از نان یا غلات استفاده نمی کند و حتی میوه ها و سبزیجات نیز محدود هستند؛ زیرا آن ها نیز حاوی کربوهیدرات ها هستند. برای اکثر افراد، رژیم کتو نیازمند ایجاد تغییرات بزرگ در نحوه غذا خوردن و مصرف محصولات کتوژنیک است.

کربوهیدرات ها، منبع اصلی انرژی برای بدن ما هستند. بدون کربوهیدرات کافی برای انرژی، بدن چربی ها را به کتون تجزیه می کند. سپس کتون ها به منبع اصلی سوخت برای بدن تبدیل می شوند. کتون ها، انرژی قلب، کلیه ها و سایر ماهیچه ها را تامین می کنند. بدن همچنین از کتون ها به عنوان منبع انرژی جایگزین برای مغز استفاده می کند. از این رو، نام این الگوی غذایی کتوژنیک است. رژیم کتوژنیک برای بدن ما، در واقع یک روزه نسبی است. در طول روزه کامل یا گرسنگی، بدن هیچ منبع انرژی ندارد. بنابراین، توده عضلانی بدون چربی را برای سوخت تجزیه می کند. با رژیم کتو، کتون ها منبع جایگزینی از انرژی هستند. برخلاف روزه کامل، رژیم کتو به حفظ توده عضلانی بدون چربی کمک می کند. این الگوی غذایی برای افرادی که دارای مشکلات زیر هستند، توصیه نمی شود:

 • بیماری پانکراس
 • شرایط کبدی
 • مشکلات تیروئید
 • سابقه اختلالات خوردن
 • بیماری کیسه صفرا یا کسانی که کیسه صفرا خود را برداشته اند

به علاوه، خطرات سلامتی کوتاه مدت و بلند مدت برای همه افراد مرتبط با رژیم کتو وجود دارد. خطرات کوتاه مدت سلامتی شامل علائمی شبیه آنفولانزا است. به عنوان مثال، ناراحتی معده، سردرد، خستگی و سرگیجه. به این “آنفولانزای کتو” می گویند. برخی افراد نیز مشکلات خواب را گزارش می دهند. کاهش مصرف سبزیجات، میوه ها و غلات پر فیبر نیز می تواند خطر یبوست را افزایش دهد. اغلب کسانی که رژیم کتو دارند برای کمک به منظم ماندن باید مکمل فیبر مصرف کنند، اما این باید با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در میان گذاشته شود.

 • رژیم مدیترانه ایی:

  رژیم غذایی مدیترانه ایی، روشی برای غذا خوردن است که بر اساس غذاهای سنتی یونان، ایتالیا و سایر کشورهای همسایه دریای مدیترانه است. غذاهای گیاهی مانند غلات کامل، سبزیجات، حبوبات، میوه ها، آجیل، دانه ها، گیاهان و ادویه جات پایه این نوع رژیم غذایی هستند. ماهی، غذاهای دریایی، لبنیات و مرغ در حد اعتدال در این رژیم گنجانده شده است. در این رژیم، گوشت قرمز و شیرینی ها فقط گاهی مصرف می شوند. روغن زیتون، منبع اصلی چربی اضافه شده در رژیم غذایی مدیترانه ایی است. ماهی های چرب مانند ماهی خال مخالی، شاه ماهی، ساردین، ماهی تن و سالمون سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند. این چربی های اشباع نشده به مبارزه با التهاب در بدن کمک می کنند. اسیدهای چرب امگا 3 همچنین به کاهش تری گلیسیرید، کاهش لخته شدن خون و کاهش خطر سکته مغزی و نارسایی قلبی کمک می کند.

 • رژیم پالئو:

  در خالص ترین شکل خود، رژیم پالئو به شما اجازه می دهد فقط غذاهایی را بخورید که انسان ها در هنگام پرسه زدن روی سیاره در حدود 2.5 میلیون سال پیش می خوردند. این رژیم غذایی می تواند با حذف غذاهای پرچرب و فرآوری شده که ارزش غذایی کمی دارند و کالری زیادی دارند، سلامت شما را بهبود بخشد. این طرح بر مصرف میوه‌ها و سبزیجاتی که سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر هستند، تاکید دارد که شما را سریع‌ تر سیر می‌ کند، بنابراین کمتر غذا می ‌خورید و به کاهش وزن کمک می ‌کند. توجه داشته باشید که اگر چه آجیل و دانه ها در این رژیم مجاز هستند، اما آن ها می توانند کالری بالایی داشته باشند و افرادی که می خواهند وزن کم کنند باید مصرف آجیل خود را محدود کنند. اگرچه رژیم پالئو ثابت نشده است، اما اگر می ‌خواهید این برنامه غذایی را امتحان کنید، باید مصرف غذاهای طبیعی و چربی ‌های طبیعی از جمله گزینه ‌های زیر را در اولویت خود قرار دهید:

 • برش های بدون چربی گوشت گاو و مرغ ارگانیک
 • حیوانات شکاری مانند بلدرچین
 • تخم مرغ اما حداکثر شش عدد در هفته
 • ماهی ها و صدف
 • میوه هایی مانند توت فرنگی، طالبی، انبه و انجیر
 • سبزیجات غیر نشاسته ایی مانند مارچوبه، پیاز، فلفل و کدو تنبل
 • آجیل و دانه ها، از جمله بادام، بادام هندی، گردو و تخمه کدو تنبل
 • روغن زیتون، روغن بذر کتان و روغن گردو، در حد اعتدال

در رژیم غذایی مدیترانه ایی باید از مواد غذایی زیر اجتناب کرد:

 • تمام محصولات لبنی از جمله شیر، پنیر، ماست و کره
 • غلات مانند گندم، برنج و جو
 • حبوبات مانند لوبیا، بادام زمینی و نخود
 • سبزیجات نشاسته ایی مانند سیب زمینی
 • شیرینی ها از جمله انواع آب نبات و همچنین عسل و شکر
 • شیرین کننده های مصنوعی
 • نوشابه های شیرین و آب میوه ها
 • گوشت های فرآوری شده مانند بیکن، گوشت های اغذیه فروشی ها و هات داگ
 • روزه داری متناوب:

  روزه داری متناوب، یک استراتژی غذایی است که بین دوره های مختلف غذا خوردن، انجام می شود. اشکال مختلفی وجود دارد، از جمله روش 16/8، که شامل محدود کردن کالری دریافتی شما به 8 ساعت در روز است، و روش 5:2، که مصرف کالری روزانه شما را به 500 تا 600 کالری دو بار در هفته محدود می کند. روزه داری متناوب، زمان مجاز غذا خوردن را محدود می کند، که راهی ساده برای کاهش کالری دریافتی شماست. این می تواند منجر به کاهش وزن شود، مگر اینکه با خوردن بیش از حد غذا در طول دوره مجاز غذا خوردن، آن را جبران کنید.

 • رژیم های گیاهی آنلاین:

  رژیم های غذایی گیاهی ممکن است به کاهش وزن کمک کنند. گیاهخواری، محبوب ترین نسخه ایی است که محصولات حیوانی را به دلایل بهداشتی، اخلاقی و محیطی محدود می کند. با این حال، رژیم‌ های گیاهی انعطاف‌پذیرتری نیز وجود دارد، مانند رژیم غذایی انعطاف ‌پذیر، که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه است که اجازه می ‌دهد تا محصولات حیوانی را در حد متعادل بخورید.

انواع مختلفی از گیاهخواری وجود دارد، اما اغلب شامل حذف گوشت، مرغ و ماهی است. برخی از گیاهخواران نیز ممکن است از خوردن تخم مرغ و لبنیات اجتناب کنند. رژیم گیاهخواری با محدود کردن تمام محصولات حیوانی و همچنین محصولات مشتق شده از حیوانات مانند لبنیات، ژلاتین، عسل، کشک، کازئین و آلبومین، قدمی فراتر می گذارد. هیچ قانون مشخصی برای رژیم غذایی انعطاف پذیر وجود ندارد، زیرا این بیشتر یک تغییر سبک زندگی است تا یک رژیم. بسیاری از گروه های غذایی محدود، کالری بالایی دارند، بنابراین محدود کردن آن ها ممکن است به کاهش وزن کمک کند.

 • رژیم آنلاین دوکان:

  رژیم دوکان، فرد را ملزم می کند که غذاهایی با پروتئین بالا مصرف کند و مصرف کربوهیدرات ها و چربی ها را کاهش دهد. این فرد بر روی غذاهای طبیعی به جای غذاهای بسته بندی شده، تمرکز دارد و به طور روزانه باید فعالیت بدنی داشته باشد. رژیم دوکان بر این نظریه استوار است که خوردن مقدار زیادی پروتئین می تواند به کاهش وزن افراد کمک کند. این به دلیل این است که:

 • غذاهای کم چرب و پر پروتئین، معمولا کالری کمتری دارند.
 • خوردن پروتئین می تواند به افراد کمک کند تا احساس سیری کنند.
 • هضم پروتئین، انرژی بیشتری مصرف می کند، بنابراین بدن کالریی بیشتر می سوزاند.
 • محدود کردن کربوهیدرات ها و چربی ها حالتی شبیه گرسنگی ایجاد می کند که بدن را مجبور می کند از ذخایر چربی برای انرژی استفاده کند، مشابه رژیم غذایی اتکین.
 • رژیم اینترنتی دش:

  رژیم دش، یک برنامه غذایی سالم است که برای کمک به درمان یا پیشگیری از فشار خون بالا طراحی شده است. رژیم دش، شامل غذاهایی است که سرشار از پتاسیم، کلسیم و منیزیم هستند. این مواد مغذی به کنترل فشار خون کمک می کنند. این رژیم غذایی، غذاهایی که حاوی سدیم، چربی اشباع شده و قندهای اضافه شده هستند را محدود می کند. مطالعات نشان داده اند که رژیم دش می تواند فشار خون را در کمتر از دو هفته کاهش دهد. این رژیم همچنین می تواند سطح کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم را در خون کاهش دهد. فشار خون بالا و سطح کلسترول بالا، دو عامل خطر اصلی برای بیماری قلبی و سکته هستند.

انواع رژیم غذایی آنلاین


0/5


(0 دیدگاه)

اهمیت رژیم غذایی آنلاین مناسب

تعادل یک عنصر حیاتی برای موفقیت در هر هدف تمرینی است، چه به دنبال عضله سازی، از دست دادن چربی یا بهبود عملکرد ورزشی باشید.

یک رژیم غذایی متعادل و مناسب، ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی مهمی را برای قوی و سالم نگه داشتن بدن و ذهن فراهم می کند. تغذیه خوب همچنین می تواند به پیشگیری از بیماری ها و عوارض متعدد سلامتی کمک کند، همچنین به حفظ وزن سالم بدن، تامین انرژی، خواب بهتر و بهبود عملکرد مغز نیز کمک می کند. یک رژیم غذایی مناسب، نسبت های مناسبی از کربوهیدرات ها، چربی ها، پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی و مایعات را برای بدن فراهم می کند. این مهم است که هیچ یک از درشت مغذی های ضروری مانند چربی ها یا کربوهیدرات ها را حذف نکنید، اما مراقب میزان مصرف خود باشید.

در باب بحث اهمیت رژیم غذایی مناسب، در زیر به فواید رژیم غذایی مناسب خواهیم پرداخت:

 • کنترل وزن بدن:

  خوردن انواع غذاهای سالم و غنی از مواد مغذی، فضای کمتری را برای غذاهای پر کالری که معمولا منجر به افزایش وزن می شوند، باقی می گذارد. این ها غذاهایی مانند غذاهای فرآوری شده و تنقلات چرب یا شیرین هستند که ارزش غذایی کمی دارند. بدن از این غذاها استفاده چندانی نمی کند و به جای استفاده از آن ها برای تامین انرژی، تمایل به ذخیره آن ها دارد. خوردن کربوهیدرات هایی مانند غلات کامل، جو، سبزیجات، میوه ها، حبوبات و کینوا که دارای شاخص گلیسمی پایینی هستند (رتبه بندی کربوهیدرات ها در مقیاسی از 0 تا 100 بر اساس میزان افزایش سطح قند خون پس از مصرف) به بدن اجازه می دهد تا در مدت زمان طولانی تری سیر بماند. این کربوهیدرات ‌های پیچیده شکسته می‌ شوند و در یک دوره زمانی طولانی وارد جریان خون می‌ شوند و از ایجاد محرک ‌هایی در مغز برای هوس کردن میان وعده‌ های شیرین ساده جلوگیری می‌ کنند. همراه با پروتئین های بدون چربی (مرغ، بیشتر غذاهای دریایی، تخم مرغ، تکه های بدون چربی گوشت و غیره)، متابولیسم می تواند برای مدت طولانی تری بالا بماند و احساس گرسنگی را پس از مدت کوتاهی، محدود کند.

 • مقابل با بیماری ها:

  هنگام استفاده از یک رژیم غذایی مناسب، مواد مغذی ضروری تولید و به حفظ سلول ‌های کلیدی مبارزه با میکروب در سیستم ایمنی کمک می‌ کنند و عملکرد عروق را تا حد زیادی بهبود می ‌بخشند. سیستم ایمنی به شدت بر جریان خون متکی است، بنابراین عملکرد بهتر عروق کمک می کند تا سلول های مبارزه کننده با بیماری به سرعت به مناطق مورد نیاز ارائه شوند. کمبود برخی مواد مغذی مانند ویتامین A، ویتامین های گروه B، ویتامین C، ویتامین E، روی و آهن می تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن را مختل کند. رژیم غذایی مملو از میوه ها و سبزیجات، همچنین تولید گلبول های سفید و مواد ضد عفونت را افزایش می دهد که به جلوگیری از چسبیدن باکتری ها و عفونت ها به سلول های بدن کمک می کند.

برخی از مهمترین جنبه های یک رژیم غذایی مناسب، کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی است. ویتامین C، سطح کلسترول خوب (HDL) را افزایش می دهد و فشار خون را کاهش می دهد، دو آیتم بالقوه بسیار مهم برای سیستم قلبی عروقی که نیاز به نظارت دارند. ویتامین C همچنین به تداخل با تبدیل چربی به پلاک در شریان ها کمک می کند. اسیدهای چرب ضروری نیز از بدن در برابر آسیب ناشی از واکنش های بیش از حد به عفونت، محافظت می کنند. یک رژیم غذایی مناسب، مقدار چربی اضافی بدن را که می تواند باعث ایجاد فشار بیشتر بر سیستم قلبی عروقی شود، محدود می کند.

 • انرژی بیشتر:

  غذایی که می خوریم، تاثیر فوق العاده ایی بر انرژی ما در طول روز دارند. غذاهای غنی از مواد مغذی هضم می شوند و بنابراین در مدت زمان طولانی تری در سیستم بدن، آزاد می شوند. از سوی دیگر، غذاهایی که به راحتی هضم می شوند (شکر/ کربوهیدرات های ساده) خیلی سریعتر هضم می شوند و باعث می شوند، بدن در بازه زمانی بسیار کوتاه تری دوباره احساس گرسنگی کند. این می تواند باعث افزایش ترشح انرژی در جریان خون شود و بلافاصله پس از آن کاهش یابد. در حالت ایده آل، هدف حفظ سطح انرژی در طول روز بدون این بالا و پایین های شدید است. رژیم غذایی مناسب، انرژی ما را از صبح تا شب در سطح نسبتا متعادلی نگه می دارد. پروتئین ها نسبت به غذاهای فرآوری شده یا کربوهیدرات های ساده، می توانند به ایجاد سیری بسیار موثرتری کمک کنند.

 • قدرت مغز بیشتر:

  چه چیزی می تواند مهم تر از مغز ما باشد؟ ما این فرصت را داریم که بر اساس عادات غذایی خود آن را سالم نگه داریم و عملکرد آن را در سطح بالایی حفظ کنیم. اسیدهای چرب امگا 3، مزایای مهمی مانند بهبود حافظه و توانایی یادگیری دارند. آن ها همچنین به مبارزه با اختلالات روانی ناتوان کننده، به عنوان مثال، افسردگی، زوال عقل و اسکیزوفرنی کمک می کنند. غذاهایی مانند سالمون، گردو، آووکادو و کیوی حاوی این اسیدهای چرب مهم هستند. امگا 3 می تواند مزایای بلند مدتی برای پشتیبانی از انعطاف پذیری سیناپسی ارائه دهد که به این ترتیب حافظه و یادگیری ما توسعه یافته و احتمالا بهبود می یابد. بنابراین مطمئن شوید که آن ها بخشی ضروری از رژیم غذایی شما برای داشتن مغزی شفاف و با عملکرد بالا هستند.


0/5


(0 دیدگاه)

مزایای رژیم غذایی آنلاین

در ابتدا، مهمترین مزیت رژیم غذایی آنلاین این است که نیازی به خروج از خانه ندارید و همانطور که روی کاناپه می نشینید، می توانید به وب سایت خدمات رژیم آنلاین مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. این شاید بزرگترین مزیت یک رژیم غذایی آنلاین باشد. البته مشکل اینجاست که باید قد و وزن خود را بدانید که این می تواند برای برخی از افراد، یکی از نقاط ضعف رژیم غذایی آنلاین باشد. اما با وجود متر و ترازو در تمامی منازل، نمی توان این را نقطه ضعف بزرگی دانست.

دومین مزیت رژیم غذایی آنلاین این است که همیشه در دسترس است. نیازی نیست در ساعت معینی، مانند مراجعه به مطب متخصص تغذیه، از وب سایت بازدید کنید و هر زمان که بخواهید می توانید برای رژیم غذایی آنلاین خود اقدام کنید. گاهی اوقات افراد تصمیم به گرفتن رژیم می گیرند اما تا زمانی که بتوانند به متخصص تغذیه مراجعه کنند، ممکن است تصمیم آن ها تغییر کند، بنابراین به محض اینکه تصمیم گرفتند رژیم بگیرند، می توانند به وب سایت رژیم آنلاین مراجعه کنند و قبل از تغییر نظر، رژیم غذایی خود را دریافت کنند.

سومین مزیت رژیم آنلاین این است که می توانید به راحتی سوالاتی که در طول رژیم در ذهنتان ایجاد می شود، از کارشناسان تغذیه سایت مربوطه بپرسید. قطعا در طول دوره رژیم، سوالات زیادی خواهید داشت. در این مواقع بهترین راه این است که سوال خود را از یک کارشناس و متخصص تغذیه بپرسید. خدمات آنلاین رژیم، این کار را برای شما آسان می کند و می توانید در هر زمانی از شبانه روز سوال خود را از متخصص و کارشناس تغذیه بپرسید و نیازی به مراجعه به مطب متخصص تغذیه ندارید.

رژیم غذایی آنلاین نیز مقرون به صرفه تر است، زیرا برای داشتن قرار ملاقات با کارشناس تغذیه، دیگر نیازی به پرداخت هزینه رفت و آمد ندارید.

یکی دیگر از مزایای رژیم غذایی اینترنتی برای افراد خجالتی است. رژیم غذایی اینترنتی، یکی از بهترین راه‌ ها برای بهبود عادات غذایی افراد خجالتی است که از چهره به چهره صحبت کردن می ترسند و این کار، آن ها را مضطرب می کند. برخی از افراد برای نگرانی در مورد قضاوت افراد دیگر در مورد بدن خود، به متخصص تغذیه مراجعه نمی کنند. رژیم آنلاین برای این افراد، بسیار مناسب است.

یکی از مزایای قابل توجه رژیم غذایی اینترنتی این است که متخصص تغذیه شما اکثر اوقات آنلاین است و هر زمان که به کمک نیاز داشتید، می توانید به او پیام دهید.

آیا می خواهید به خرید بروید و لیست خرید مواد غذایی ندارید؟ آیا در مهمانی هستید و نمی دانید چه بخورید؟ آیا مشکلات گوارشی دارید و نمی دانید چه غذایی به بهبود وضعیت شما کمک می کند؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پیام به متخصص تغذیه خود ارسال کنید تا او در اسرع وقت به سؤال شما پاسخ دهد.

با توجه به مزایای فراوان رژیم آنلاین، امتحان کردن آن می تواند تجربه ایی هیجان انگیز و لذت بخش باشد. با این حال، حتی اگر نمی خواهید از یک رژیم غذایی آنلاین استفاده کنید، برای داشتن یک سبک زندگی سالم به پزشک متخصص تغذیه مراجعه کرده و با او مشورت کنید.


0/5


(0 دیدگاه)

برنامه رژیم غذایی آنلاین چیست؟

این روزها، شاهد تنوع گسترده ایی از برنامه های غذایی آنلاین و برنامه های رژیم غذایی آنلاین هستیم که ما را در انتخاب یک رژیم غذایی آنلاین مناسب سردرگم می کند! از سوی دیگر، برخی از برنامه‌ های غذایی غیرصادقانه و جذاب آنلاین که توسط افراد غیرحرفه ‌ایی ارائه می ‌شود، در سرتاسر وب برای خالی کردن جیب ما، علاوه بر ایجاد عوارض جانبی زیادی در دراز مدت و آسیب رساندن به سلامتی ما، فایده دیگری نخواهند داشت.

بنابراین، کمک گرفتن از متخصصان و کارشناسان تغذیه معتبر برای یک رژیم غذایی آنلاین خوب، اولین چیزی است که برای رسیدن به ایده آل های سلامتی خود نیاز دارید. مهم نیست که برنامه های غذایی قبلی شما چقدر بد بوده است، ibdiet اینجاست تا مشاور و متخصص تغذیه شما باشد. ibdiet اینجاست تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید.

برنامه های غذایی آنلاین ibdiet بر اساس آخرین روش های درمانی و علم توصیه شده توسط دانشمندان با تجربه است. ibdiet، این برنامه های غذایی آنلاین را بر اساس شرایط بالینی و متابولیک، شخصیت و فیزیکی هر فرد طراحی و ایجاد کرده است و این کار باعث می شود تا این رژیم های آنلاین، منحصر به فرد شوند.

مزایای رژیم غذایی آنلاین


0/5


(0 دیدگاه)

برنامه رژیم غذایی اینترنتی چگونه تهیه می شود؟

در سال های اخیر، تکنولوژی تاثیر زیادی بر زندگی ما داشته است. با این حال، ما اغلب مطمئن نیستیم که چه عواملی بر تعامل کاربر با فناوری ها تاثیر می گذارد.

یافته ‌ها نشان می ‌دهد که ویژگی ‌های کاربران با تعامل پایدار با سایت برنامه غذایی آنلاین مرتبط است و استفاده از ویژگی ‌های خاص در سایت برنامه غذایی آنلاین، منجر به نرخ بازگشت بالاتر می‌شود.

ایجاد وفاداری کاربر و حفظ تعامل کاربر، همیشه یک اولویت برای ارائه دهندگان برنامه غذایی آنلاین بوده است. در حوزه ‌هایی مانند سلامت که مداخلات آنلاین در حال محبوب ‌تر شدن هستند، مزایای حفظ کاربران و بهبود سلامت کلی آن ها بسیار مهم است.

عوامل ثابتی مانند سن و جنسیت، همگی پیش بینی کننده تعامل با سایت های برنامه غذایی آنلاین هستند. همچنین، اقدامات کلیدی انجام شده در مراحل اولیه تعامل با کاربر، پیش بینی می کند که آیا کاربر به سایت برنامه غذایی آنلاین بازخواهد گشت. اقدامات اجتماعی کلیدی مانند خواندن وبلاگ و اقدامات مبتنی بر رژیم غذایی مانند برنامه ریزی غذایی با تداوم مشارکت همراه است.

این درک برای حفظ کاربران و ایجاد انگیزه برای مداخله و استراتژی های ارتباطی که می تواند برای موفقیت در یک برنامه غذایی آنلاین مهم باشد، مهم است. بر اساس یافته ها، بیش از 50 درصد از کاربرانی که در هفته اول از یک سایت بازدید کرده اند، در هفته دوم بازنگشته اند. این کاربران سایت برنامه غذایی آنلاین را امتحان کرده اند اما این کار موفقیت آمیز نبوده است.

سایت ibdiet، یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده رژیم های غذایی مختلف است. برای دریافت رژیم غذایی اینترنتی خود می توانید به سایت ibdiet مراجعه کنید.

رژیم غذایی اینترنتی تهیه شده از سایت ibdiet، شامل برخی از ویژگی های خاص است. از جمله:

 • منوی غذایی روزانه:

  برای راحتی بیشتر و سهولت رژیم اینترنتی و کارایی بیشتر در برنامه غذایی آنلاین، منوی غذایی روزانه تنظیم و برای شما ارسال خواهد شد.

 • برنامه غذایی شخصی:

  رژیم غذایی اینترنتی شما منحصر به فرد است. به عبارت دیگر، برنامه غذایی رژیمی آنلاین شما برای نیازهای خاص شما مناسب است و توسط افراد دیگر قابل استفاده نیست.

 • انتخاب های غذایی مختلفی را ارائه می دهد:

  در صورت عدم دسترسی به هیچ یک از غذاهای ذکر شده در برنامه غذایی رژیمی آنلاین، جایگزین های غذایی مناسب بر اساس رژیم غذایی اینترنتی شما ارسال خواهد شد.

 • رژیم غذایی را مطابق با سلیقه شما تنظیم می کند:

  رژیم غذایی همه افراد با یکدیگر متفاوت است. کارشناسان ibdiet در حال تنظیم برنامه رژیم غذایی شما هستند تا بر نیازهای منحصر به فرد شما تمرکز کند و بهترین گزینه ها را ارائه دهد که با سبک زندگی شما مطابقت دارد.

 • در صورت لزوم برای شما مکمل تجویز می شود:

  در صورت تشخیص و نیاز به صلاحدید متخصص تغذیه، مکمل های غذایی و مولتی ویتامین های مختلف را برای استفاده در برنامه غذایی آنلاین شما قرار می دهند.

 • حمایت کامل در طول رژیم:

  کارشناسان تغذیه این مرکز در برنامه غذایی آنلاین به طور کامل پاسخگوی سوالات شما بوده و به شما خدمات ارائه می دهد. در طول رژیم آنلاین، از پشتیبانی کارشناسان سایت ibdiet، بهره مند خواهید شد.

 • برنامه رژیم غذایی مبتنی بر علم:

  کارشناسان تغذیه باتجربه در سایت ibdiet با توجه به جدیدترین اصول علمی دنیا، تمامی برنامه های غذایی آنلاین را تنظیم می کنند تا بیشترین نتیجه و کمترین عوارض را برای شما داشته باشد.

 • تضمین برنامه رژیم غذایی:

  پس از گرفتن رژیم، اگر از برنامه غذایی آنلاین خود ناراضی هستید، رژیم غذایی شما مجددا توسط کارشناسان تغذیه ارزیابی و تغییر خواهد کرد و یک برنامه غذایی جدید برای شما ارسال می شود.


0/5


(0 دیدگاه)

مراحل دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین

برای دریافت برنامه رژیم غذایی آنلاین از سایت ibdiet باید مراحل زیر را طی کنید:

 • مرحله 1: مشخصات و بیماری و وضعیت پزشکی خود را در فرم ارسال کنید و بعد هزینه لازم را پرداخت کنید.
 • مرحله 2: کارشناسان تغذیه ibdiet، اطلاعات سلامتی شما را بررسی می کنند، آن را ارزیابی می کنند و رژیم غذایی آنلاین شما را بر اساس اطلاعات شما ایجاد می کنند.
 • مرحله 3: کارشناسان ibdiet، بعد از طی مدت زمانی، رژیم غذایی شما را برای شما ارسال می کنند و اگر برخی از غذاها را دوست ندارید، آن ها را برای شما تغییر می دهند.
 • مرحله 4: کارشناسان ibdiet، وضعیت شما را تا رسیدن به هدف و بهبود سلامت شما پیگیری خواهند کرد. آن ها در این راه در کنار شما هستند.

مراحل دریافت رژیم آنلاین غذایی


0/5


(0 دیدگاه)

سرویس رژیم غذایی آنلاین چیست؟

سرویس آنلاین رژیم غذایی، یکی از جدیدترین ابزارهای حوزه سلامت است که بر پایه اینترنت ایجاد شده و هدف آن ارائه خدمات تغذیه و رژیم درمانی در دسترس همگان است.

به طور کلی، ما سه نوع وب سایت یا وب سرویس داریم که رژیم غذایی آنلاین ارائه می دهند. اولین نوع رژیم آنلاین، کاملا توسط رایانه تنظیم می شود و متخصص تغذیه، نقشی در تنظیم آن ندارد. نوع دوم به طور کامل توسط متخصص تغذیه، تنظیم و در وب سایت بارگذاری شده است. و در نهایت نوع سوم، توسط کامپیوتر طراحی شده و توسط متخصص تغذیه اصلاح شده و برای شما ارسال می شود.

رژیم های غذایی آنلاین دارای انواع مختلفی است. برخی از انواع رژیم های غذایی شامل موارد زیر است: رژیم کتوژنیک، رژیم مدیترانه ایی، رژیم پالئو، روزه داری متناوب، رژیم های گیاهی، رژیم دوکان، رژیم دش و … .

یک رژیم غذایی متعادل و مناسب، ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی مهمی را برای قوی و سالم نگه داشتن بدن و ذهن فراهم می کند. تغذیه خوب همچنین می تواند به پیشگیری از بیماری ها و عوارض متعدد سلامتی کمک کند.

بهترین خدمات رژیم غذایی آنلاین خدماتی هستند که توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده مدیریت می شوند.

یک رژیم غذایی آنلاین که توسط متخصص تغذیه تنظیم می شود، توجه بیشتری به سلامت شما دارد و اولویت رژیم غذایی و سبک زندگی سالم است. در حالی که رژیم های تنظیم شده توسط متخصصین غیر رژیم درمانی، استفاده از داروها و مکمل ها را در اولویت قرار می دهند. در نهایت، کارایی رژیم آنلاین و دنبال کردن آن توسط متخصص تغذیه بسیار بالاتر از رژیم غذایی آنلاینی است که توسط رایانه برای شما تنظیم و ارسال می شود.

یکی از مزایای قابل توجه رژیم غذایی اینترنتی این است که متخصص تغذیه شما اکثر اوقات آنلاین است و هر زمان که به کمک نیاز داشتید، می توانید به او پیام دهید.

اگر می خواهید رژیم غذایی خود را از یک ارائه دهنده رژیم آنلاین دریافت کنید، به سایت ibdiet سری بزنید. با توجه به مزایای فراوان رژیم آنلاین، امتحان کردن آن می تواند تجربه ایی هیجان انگیز، لذت بخش و متفاوت باشد.

رژیم غذایی اینترنتی تهیه شده از سایت ibdiet، شامل برخی از ویژگی های خاص است. از جمله: منوی غذایی روزانه، برنامه غذایی شخصی، ارائه انتخاب های مختلف غذایی، ارائه رژیم غذایی مطابق با سلیقه شما، در صورت لزوم، تجویز مکمل، حمایت کامل در طول رژیم، تضمین برنامه رژیم غذایی و … .


0/5


(0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)